System Morad Glass jest systemem okuć stosowanym do całoszklanych konstrukcji wykonywanych z pojedynczego szkła hartowanego o grubości 10 - 12 mm.
W grupie produktów znajduje się szeroka gama okuć pozwalająca na wykonywanie konstrukcji szklanych zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych.

SZYNA SZKLENIA STAŁEGO

Zastosowanie

wewnętrzne ścianki działowe ze szkła hartowanego grubości od 8 do 12 mm. Maksymalna wysokość zabudowy - 3 m. Szynę stosować minimum na dwóch przeciwległych krawędziach szyby (góra-dół).

Konstrukcja

aluminiowa szyna z wykonanymi otworami ø7 mm do mocowania w konstrukcji nośnej wraz z przyklejoną uszczelką szklenia. Szyba mocowana na ścisk za pomocą docisków montowanych w szynie (bez użycia podkładek szklarskich). Do wyboru osłony aluminiowe w kolorze srebrnej anody, malowane na dowolny kolor RAL lub ze stali nierdzewnej w dwóch wielkościach: 46 mm i 100 mm.

Montaż

szynę przykręcić śrubą dostosowaną do rodzaju podłoża. Dociski mocować w szynie w rozstawie co maks. 300 mm zaczynając od szyny górnej. Przed montażem, w miejscu przylegania uszczelek szybę należy odtłuścić. Do szkła grubości 12 mm zastosować podkładkę systemową wg. rysunku poniżej. Na szynę oraz dociski zapiąć odpowiednią osłonę i przykręcić zaślepki.

DRZWI PRZESUWNE ST-50

System całoszklanych, bezramowych drzwi przesuwnych do zastosowania wewnętrznego. System jest dostępny w trzech opcjach: drzwi jedno lub dwuskrzydłowe z opcją otwierania i zamykania każdego skrzydła ze spowolnieniem na samodomykaczu. Drzwi dwuskrzydłowe mogą posiadać również synchronizację otwierania i zamykania.

Konstrukcja

Tafla szyby zamocowana na ścisk w uchwycie, który przesuwa się po aluminiowej szynie. Możliwość montażu szyny do sufitu, nadproża lub ścianki ze szkła hartowanego. Dopuszczalna grubość szyby 8-12 mm. System nie wymaga wykonywania otworów w szkle pod wózki jezdne.

Wykończenie

srebrna anoda, aninox.

DRZWI PRZESUWNE M-SLDS

System całoszklanych, bezramowych drzwi przesuwnych do zastosowania wewnętrznego.

Konstrukcja

Tafla szyby zamocowana na rolce która, przesuwa się po profilu rurowym. Szyba wymaga wykonania 4 otworów do mocowania okucia. Możliwość montażu szyny do nadproża lub ścianki ze szkła hartowanego. Dopuszczalna grubość szyby 10-12 mm.

Wykończenie

matowa stal nierdzewna.

DASZKI CAŁOSZKLANE

Wysoka jakość oraz elegancki wygląd sprawiają, że zadaszenia szklane są często wybieranym rozwiązaniem w projektach budowalnych. Dzięki prostym kształtom i estetycznemu designowi, zyskują ponadczasową formę. Ich prosta oraz minimalistyczna forma idealnie komponuje się z nowoczesnym budownictwem.

Okucia do wykonywania konstrukcji daszków całoszklanych zewnętrznych lub wewnętrznych ze szkła hartowanego, bezpiecznego grubości od 12 do 18 mm. Maksymalna rozpiętość  daszka od ściany budynku do 1,5m.

OKUCIA DO KABIN PRYSZNICOWYCH

W ofercie posiadamy szeroką gamę okuć punktowych oraz akcesoriów montażowych do kabin prysznicowych. Okucia wykonane są z mosiądzu lub stali nierdzewnej.

System Morad Glass dla kabin prysznicowych - to okucia stosowane do zabudowy kabin prysznicowych i łazienek całoszklanymi konstrukcjami, wykonywanymi z pojedynczego szkła hartowanego o grubosci 8 mm.

W skład systemu wchodzą okucia punktowe, uszczelki i uszczelki magnetyczne. Wykonczenie okuć: matowy i polerowany.